Yüzünüze Yakışacak Popüler Kısa Saç Modelleri

Öneriler
Yüz şekline uygun kısa saç kesimleri 2020
Yüz şekline uygun kısa saç kesimleri 2020

Bütün ünlüler saç modellerini değiştiriyor, sen de bir değişiklik yapmak istiyor ama hangi modelin sana gideceğini bilemiyorsan doğru yerdesin. Herkese gidecek bir kısa saç kesimi vardır. Hangi kesim sana daha uygun olduğunu merak ediyorsan okumaya devam et, belki de yararımız dokunur. İşte yüzünüze yakışacak popüler kısa saç modelleri..

Klasik Peri Kesimi

Kalın telli ve düz saç tipi için ideal

Klasik peri kesimi dediğimiz bu model en iyi kalın telli saçlarda sonuç veriyor. Saçların da kendilerine göre duruşları vardır. Eğer saçlarınız çok ince telliyse, bu model saçlarınızı kafanıza yapışıkmış gibi gösterebilir.

Klasik peri kesim saç modeli
Klasik peri kesim saç modeli

Dağınık Peri Kesimi

Kalın telli kıvırcık / dalgalı saç tipleri için ideal

Bu model kesimin uzunluğuna göre değişebilir ve saça hareket verir. Bu tür kesimlerin içinde en popüler olanı diyebilir. Birkaç dokunuşla çok havalı bir hale gelebilir.

Dağınık peri kesim saç modeli
Dağınık peri kesim saç modeli

Katlı Kesim

Kıvırcık saçlar için ideal.

Bu kesimin kıvırcık saçlı bayanlar arasında kötü durduğu kimseyi görmedik diyebiliriz. Katlı olması, kesimin hacimli görünmesini sağlıyor.

Katlı kesim saç modeli
Katlı kesim saç modeli

Mezun Bob

Dalgalı saçlar için ideal.

Bu şekil dalgalı saçlı insanların, saçlarını en doğal ve buklelerini en belirgin kullanabilecekleri model diyebiliriz. Mantar kafalı görünmeye varacak kadar abartmadan saçlarınızın tepesini biraz kabartarak mükemmel bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

Mezun saç modeli
Mezun saç modeli

Dağınık Bob

İnce telli dalgalı saçlar için ideal.

Eğer ince telli saçlarınız varsa bu saçlarınızı bob model kestirmeye engel değil. Katlı kestikleri sürece saçlarınız uzaktan hacimli görünecektir ve kimse ince telli olduklarını anlamayacaktır.

Dağınık bob saç modeli

Asimetrik Kesim

Kalın telli düz saçlar için ideal.

Asimetrik kesim basitçe bir tarafın diğer tarafa oranla daha farklı bir uzunlukta kesilmesine dayanır. Bir taraf uzun bırakılır. Biraz güven gerektiren bir model fakat kalın telli ve düz saç sahibi bayanların üstesinden geleceğine inanıyoruz.

Asimetrik kesim saç modeli
Asimetrik kesim saç modeli

Yaramaz Çocuk Kesimi

Düz saçlılar için ideal.

Bu tıpkı klasik kısa saç kesimi gibi, fakat ona nazaran daha yumuşak ve kadınsı bir görünüşü var. Sadece saçlarınızın ucunun çok keskin açılarda kesilmediğine emin olun.

Yaramaz çocuk kesimi
Yaramaz çocuk kesimi

Uzun Bob Saç Kesim

Bütün saç tiplerine uyar.

Ve sonunda her saç tipine uyan sihirli bir model.

Uzun bob kesim saç modeli
Uzun bob kesim saç modeli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*