Panço Nasıl Giyilir? 2020 Panço Kombinleri

Öneriler
panço nasıl giyilir
panço nasıl giyilir

Panço, içinde bulunduğumuz kış sezonunun en gözde giyim parçalarından biri… Panço, feminen bir havası olması, şık duruşu ve tabii ki soğuktan korumasıyla manto ve kabanlara farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Kış stilimizi tamamlayacak en güzel parçalardan biri olan pançonun kombinlenmesi konusunda bir kaç öneriye ne dersiniz? İşte, bu kışın gözdesi pançoları giymek için kombin fikirleri…

Şapkayla giyin

Pançoların bohem bir havası olduğu inkar edilemez. Şapkayla tamamladığınız pançoyla bohem şıklığını stilinize yansıtabilir, üstelik serin havalarda şıklığınızı garantileyebilirsiniz.

Mini elbiseyle giyin

Mini elbiseniz pançoyla eforsuz şıklık sağlayacak bir parçadır. Görüntünüze tarz bir detay eklemek için püsküllü ya da kısa botlardan faydanalanabilirsiniz.

Panço nasıl giyilir panço kombin önerileri 2020
Panço nasıl giyilir panço kombin önerileri 2020

Dizüstü çizmeyle giyin

Kış sezonun favori olan dizüstü çizmeler de pançolarla harika bir uyum sergiliyor. Pançonun içine giydiğiniz kısa parçalarla dizüstü çizmelerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Siyahtan şaşmayın

Siyah renkli düz bir panço ile bir çok parçayı kombinleyebilir ve eforsuz şıklık yakalayabilirsiniz.

Skinny Jean ile giyin

Çabasız ve zamansız şıklık için Skinny Jean, panço ve botlarla yapacağınız kombini her zaman aklınızda bulundurun.

Kemerle kullanın

Pançolar çok şık olsalar da kadınsı hatları saklarlar. Eğer bu duruma farklı bir yorum getirmek isterseniz, pançonuzun beline bir kemer takabilir ve kum saati görüntüsü elde edebilirsiniz.

Yırtık Jean ile giyin

Özellikle etnik detaylı pançoları yırtık Jean pantolonlar ile deneyebilirsiniz. Bu rahat kombine uygun bir çanta kullanmayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*