Kısa Saçlar İçin Topuz Saç Modelleri

Öneriler
Kısa saç topuz modeli
Kısa saç topuz modeli

Saçlarınız kısaysa üzülmeyin, sizin için muhteşem topuz modelleri araştırdık! Yazımızın devamında hem kısa saçlar için topuz yapımı detayları inceleyebilir, hemde şık ve havalı görünebileceğiniz harika kısa saçlar için topuz saç modelleri bulabilirsiniz..

Kadınların çoğu kısa saçların kullanımından şikayetçi olurlar. Onlar için kısa saçlara şekil vermek özellikle topuz gibi modeller yapmak çok zordur. Fakat kısa saçın bir çok kolay yönü vardır. Uzun saçlara göre daha kolay kururlar. Saç bakımı olarak daha az ürün ve uygulama ile kısa saçlarınızı idare edebilirsiniz.

Saçlarınıza şekil vermek istediğiniz işte bu noktada uzun saçlara göre daha zor tarafları ortaya çıkabiliyor. Saçlarınız kısa olduğu için uygulayabileceğiniz ve şekil vereceğiniz modeller daha da azalıyor.

kısa saçlar için topuz modelleri 2020
kısa saçlar için topuz modelleri 2020

Kısa saça topuz yaparken saçı değişik noktalardan toplamak gerekir. Çünkü tek bir yerden örneğin tepeden toplarsanız saç çok kısa kalacaktır. Saçınıza şekil veremediğiniz gibi sağdan soldan saçlar dökülecektir. Biz de sizin için kısa saçlara özel yapabileceğiniz pratik bir uygulamayı yazmak istedik.

Kısa Saçlar İçin Topuz Yapımı

– En basiti olarak saçlarınızı kulak arkasından ayırın.

– Daha sonra tepedeki saçı, bir tutam alarak mümkünse V şeklinde, hafif krepe attıktan sonra, yukarı doğru alın.

– Saçı ters çevirip kıvırın ve toka takın. Küçük bir at kuyruğu oluşturmuş oldunuz.

– Bu uygulamayı tüm saçınıza yapın. Alttaki saçları içeri gelecek şekilde kıvırarak yukarıdan aşağıya doğru tokalayın.

– Öndeki tutamlarınızı geriye doğru toplayın.

– Uçlarda kalan saçlara hacim katmak için hafif uçlarına krepe yapın ve şekillendirin.

Böylece basit bir şekilde kısa saçlarınıza topuz yapmış oldunuz. Sizin için hazırladığımız “Kısa Saçlar İçin Topuz Modelleri” galerimize göz atmayı unutmayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*