Kahküllü saç kesimleri ve modelleri 2020

Öneriler
dalgalı saçlar için kahkül kesimleri 2020
dalgalı saçlar için kahkül kesimleri 2020

Kahküller, 2020’deki en büyük saç trendlerinden sadece biri . Kahkül seven tüm kadınlar için hangi stili kullanacağı ve nasıl kesim yaptıracağı konusunda bir çok ipucu bulduk.

Yüz şekline uygun şık bir kahkül kesimi  şu anda her zamankinden daha popüler. Saç modeli inanılmaz derecede şık görünse bile,  model olarak yüz şeklinize uygun olanı seçilmesi çok önemli…

kahküllü saç modelleri 2020
kahküllü saç modelleri 2020

Kahküllü saç kesimleri ve modelleri 2020

Cesur kısa kahkül kesimlerinden saçaklı kahküllere  ve kabarık perde modele kadar bu saç trendi şu anda tüm saçları süslüyor ve her kesimi modaya uygun bir saç stiline dönüştürüyor. Heidi Klum  gibi ünlü modeller, bu kesimlerin her yaştan tüm kadınlar tarafından kullanılabileceğini kanıtlıyor . Trend saç modeli çok popüler olmasına ve yüzümüzü mükemmel bir şekilde çerçevelemesine rağmen, stil vermek gerçek bir zorluk olabilir. Sadece saç çizgisindeki bir girdap, saç stilinin mükemmel uyumuna karşı koyar, aynı zamanda bukleler ve doğal dalgalar şekillendirmeyi zorlaştırabilir. Saçlarımıza, özellikle de tüm saç stillerimize uyacak bir kesim ve sakinleştirici spreyler kullanmalıyız.

kahküllü saç modelleri ve kesimleri 2020
kahküllü saç modelleri ve kesimleri 2020

Bu saç şekillendirme ürünü kahkülü olan tüm kadınlar tarafından kullanılır

Hiç kahkül kestirdiniz mi  veya şu anda modaya uygun saç stilini giyen herkes, bu görünümün uygun şekillendirme gerektirdiğini çok iyi biliyor. Saça stil vermek, sabah banyoda birkaç saat geçirmeniz gerektiği anlamına gelmez, kahkülleri en güzel stilde durması için saç düzleştiriciler harikadır. Veya yeni piyasaya çıkan dönen bir sıcak hava fırçası da kullanabilirsiniz. Önce saçlarınızı iki farklı sıcak hava fonksiyonu ile kurutabilirsiniz ve son olarak soğuk hava ayarı ile kahkülleri şekillendirebilir ve saçı mühürleyerek harika bir parlaklık kazandırabilirsiniz.

2020 kahkül kesimleri
2020 kahkül kesimleri

Saç düzleştiriciler yüksek sıcaklıktan dolayı düzenli olarak kullanıldığında saç yapısına zarar verebilir. Bu yüzden düşük ayarda kullanmanız çok önemli. 130/140 C idealdir. Kullanmadan önce saç tellerini koruyan kurumasını engelleyen spreylerde var.

İşte 2020 yılında trend olan kahküllü saç kesimleri

[galeri_url]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*