Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları

Öneriler
Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları
Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları

Eğer bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsanız, sadece onun birkaç davranışını gözlemleyerek, durumu anlayabilirsiniz. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için, hangi davranışlarına dikkat etmeniz gerekiyor?

– Eğer bir erkek karşınızda ellerini nereye koyacağını bilemiyorsa, bu onu heyecanlandırdığınız anlamına gelir. Bu yüzden heyecanını belli etmemek için dikkatinizi dağıtacak hareketler yapabilir.

– Aynı ortamda karşılaştığınız zaman, sakin bir tavır içine giriyorsa, büyük ihtimal sizden hoşlanıyor ve bakışmak için planlar yapıyor demektir.

– Sürekli size bakıyor ise büyük ihtimal sizden hoşlanıyor demektir. Eğer konuşurken gözlerini 3 saniyeden fazla size bakıyorsa, hoşlanmasının garantisidir.

– Sempatik gülümseler atıp, size minik imalarda bulunuyorsa, ortada büyük bir hoşlanma var demektir.

Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları neler
Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları neler

– Erkekler çok fazla ilgili göstererek veya gülücükler atarak hoşlandıklarını belli etmezler. Ne zaman aranızda bir ilişki başlar, işte o zaman size daha yakın olacaklardır.

– Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa, siz bir şey anlatırken yüzünüze eğilerek bakacaktır. Selamlaşırken sizi öpmek için girişimde bulunması da buna bir işaret.

-Karşınızda bacaklarını açarak oturması, içgüdüsel olarak sizden hoşlandığını gösterir.

– Başka biriyle bile konuşurken, vücudu size dönükse ilgisinin hala sizde olduğunun ipuçlarındandır. Kiminle konuşursa konuşsun, yine sizinle konuşmaya devam edecektir.

Eğer sizin hoşlandığınız bir erkek varsa, hoşlandığınız erkeği etkilemenin yolları ise şunlar:

– Öncelikle kendinize güvenmelisiniz. Çünkü zeki ve kendine güvenen bir kadının bu hayatta yapamayacağı bir şey yoktur.

– Şimdiye kadar ilişkilerinizde belki de hep seçildiniz. Şimdi seçme sırası sizde. O yüzden erkeklerin zayıf noktalarını bilmenizde fayda var: erkekler ilgiye muhtaçtırlar.

– Erkekler zamanla devamlı eğlendikleri ve gezdikleri bayanlardan bıkarlar ve güveni hissedebileceği ve şefkat görebileceği bir kadını hayatında isterler.

– Erkekler ne kadar bir şeyleri takmıyor gibi gözükse de, yapılan araştırmalara  göre, kadınlardan daha çok üzülüyor ve acı çekiyorlar. Eğer hoşlandığınız bir erkek var ve bu erkek sizden hoşlanmıyor gibi gözüküyorsa, üzülmeyin, size ilgi duyuyor olabilir. Özgürlüğü oynayan bir erkek karşınızda.

Hoşlandığını belli etmek
Hoşlandığını belli etmek

– Erkekler kendilerine çapkın dendiği zaman, hemen havalara girerler ve her kızın kendilerine hasta olacağını sanarlar. Bu durumda kadınlar daha çok mantık ile düşünür. Onların yapmak istediğini önceden anlarlar.

– İlk buluşmada, evde film izlemek gibi bahanelerin planlı olduğunu hemen anlarlar. Böyle bir teklifle gelen erkeği, dışarıda yemek yemek ile ikna ederseniz, sizi hafife almaktan vazgeçecektir.

– Güzellik her zaman etkileme nedeni olarak görülür. Fakat iki kelimeyi bir araya getiremediğinizde güzelliğinizin bir anlamı kalmayacaktır.

– Bunun yanında erkekler, annelerinden sonra onu en çok düşünen kadınlara güvenirler ve bağlanmaktan çekinmezler. Zamanla hayatlarının merkezi yaptıkları kadın ile ayrıldıktan sonra dünyanın en kötü insanı olabilirler. Bunun yanında tehditlere kadar işler büyüyebilir. İşte bu erkeğin bayana ne kadar bağlandığını gösterir.

– Bir erkeğin kalbini, dürüstlüğünü hissettirebilen ve aynı zamanda eğlenebilen bir kadın kolaylıkla fethedebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*