Etkileyici Gri Saç Renkleri ve Modelleri

Öneriler
Gri saç renkleri ve Modelleri 2020
Gri saç renkleri ve Modelleri 2020

Gri nötr renkler arasında ilk akla gelendir. Kombin detaylarında çoğu renkle uyum sağlayan gri artık saç renkleri modasında da karşımıza çıkıyor. Gri saç renkleri senenin en çok dikkat çeken detayını oluşturuyor. Sıradan olmak size göre değilse, saçlarınızı baştan aşağıya grinin tonlarına bırakın. Sadece komple boyamak istemeyenler için ombre seçenekleri de sunan gri, elli tonuyla saçları kuşatıyor!

Gri Saç Renkleri

Saç trendlerinde artık hiç alışmadığımız bir renk ortaya çıktı. Grinin elli tonuyla farklı ve sıra dışı bir görünüm yakalamak mümkün. Farklı tonlarıyla iddialı sonuçlar yakalamak mümkün. Öncelikle sarı alt tonuna sahip griler ile sokak modası renklenirken, ombre seçenekleri ile gümüşün en ışıltı haline kadar genişleyen bir sonuçla baş başayız.

Trend gri saç renkleri ve modelleri 2020
Trend gri saç renkleri ve modelleri 2020

Gri saç renkleri aslında hemen hemen herkese yakışabilecek bir sonucu da beraberinde getiriyor. Tabii ki her saç renginde olduğu gibi ten rengi baz alınarak tonuna karar vermek gerekiyor. Uyumsuz bir ton solgun bir görünümle sonuçlanabileceği içinde muhakkak profesyonel bir yardım almak şart.

Saçlarınızı grinin hem nötr hem de iddialı ışıltısıyla hareketlendirmek istiyorsanız beklemeyin; fakat komple bir değişim istiyorsanız muhakkak bir profesyonelden yardım alın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*