En Güzel Balerin Topuz Saç Modelleri

Öneriler
balerin topuz modelleri balerin topuzu nasıl yapılır
balerin topuz modelleri balerin topuzu nasıl yapılır

Mezuniyet günü yaklaşırken birçok bayan şimdiden mezuniyet saç modelleri seçmeye başladı. Herkesin kendine göre bir stili ve tarzı var. Bu durum saçları da etkiliyor. Özellikle genç bayanlar için bir çok mezuniyet saç modelleri mevcut. Bunlardan biri de balerin topuz saç modelleri. Yazımızın devamında hem mezuniyet günü hemde özel davetlerde havalı bir görünüm için ilham alabileceğiniz en güzel balerin topuz saç modelleri sizleri bekliyor..

Normal topuz saç modelleri her zaman tercih edilen bir model. Özellikle iki sezondur, genç bayanlar tarafından balerin topuz saç modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Balerin topuz saç modellerinin en önemli özelliği, kolayca yapılabilmesi. Acil bir davet çıktığında ya da özel günlerde saçınızı kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız balerin topuz saç modelleri tam size göre. Son derece kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu modeller, beş dakikanızı bile almayacak.

balerin topuzu nasıl yapılır
balerin topuzu nasıl yapılır

Özel günlerinizde saçlarınız için saatlerinizi harcarken, balerin topuz saç modelleri sayesinde saçınızı stres olmadan kolayca yapabileceksiniz. Kolay yapılabilmesi yanında, saatlerce düzeltme derdiniz de olmayacak.

Şüphesiz ki topuz saç modellerinin arasında en şık olan balerin topuz modelleri. Çünkü bir çok defilede, bir çok ödül töreninde, özellikle ünlülerin tercihinde bu saç modellerini görebiliyoruz.

Peki bu favori balerin topuz saç modeli nasıl yapılır?

– Öncelikle saçınızı sıkı ve yüksek olacak şekilde bir at kuyruğu yapın.

– Topuzunuzun sıkı ya da bol olmasına siz karar verin.

– Katılacağınız davet ya da partiye göre yüksekliğine karar verebilirsiniz.

– Balerin topuz saç modelinizi yüksek tercih edecekseniz, saçınızın uzunluğu buna uygun olmalıdır.

– At kuyruğunuzun yüksekliğine karar verdikten sonra saçınızı toplayın ve ay kuyruğunu fırça ile kabartın.

– Daha sonra kabarttığınız saçlarınızı ikiye ayırın. Bir parçasını sol taraftan, bir parçasını da sağ taraftan saçınıza tel toka ile tutturun.

– Topuzunuzun bolluğu ya da sıkı olması yine size bağlı.

– Çok fazla sıkı olmamasına ve kafa büyüklüğünüze orantılı bir şekilde olmasına dikkat edin.

– Topuzunuzu tel tokalarla iyice sabitleyin.

– Son olarak saçınıza sprey sıkın. Saç spreyi ile saçınız hem sabitlenecek hem de uzun süre dağılmadan kullanmanızı sağlayacak.

– Bizim tavsiyemiz, kesinlikle yumuşak saç spreylerinden kullanmanız.

Sizin için hazırladığımız birbirinden güzel balerin topuz saç modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Saç modellerinin üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*