Beli İnce Gösteren Kemerli Gelinlik Modelleri 2020

Öneriler
2020 Kemerli gelinlik modelleri
2020 Kemerli gelinlik modelleri

Gelinlik modasında popüler olan başka bir trend ise kemerli gelinlik modelleri diyebiliriz. Bu sezon bol bol gördüğümüz kemerli gelinlik modelleri ile hem zarif hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullandığınız kemer ile gelinliğinize vintage bir hava katabilirsiniz. Özellikle zayıf bir bayansanız kemerli gelinlik modelleri tam size göre olacaktır.

Sadece zayıf bayanlar için değil balık etli gelin adayları için de kemerli gelinlik modelleri ideal bir seçim olacaktır. Belinizi daha ince göstermek amacıyla kemer detayını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğru kesimli ve vücudunuza uygun gelinlik modeli ile kemerli gelinlik modelini kullanabilirsiniz.

2020 Kemerli Gelinlik Modelleri

Eğer gelinlik modelinizin diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız, kemerli gelinlik modellerinden bir gelinlik seçerek bunu yapabiliriniz. Özellikle kısa gelinliklerde kemer modelleri çok güzel duruyor.

Kemerli gelinlik modelleri 2020
Kemerli gelinlik modelleri 2020

Üst bedeniniz zayıf ise kemerli gelinlik modelleri ile üst bedeninizi normal ölçülere getirebilirsiniz. Dümdüz sade bir gelinlikte taşlı kemer detayı emin olun ki herkesin dikkatini çekecektir.

Artık gelinlik modasında kemerli gelinlik modelleri daha çok görür olduk. Bu yüzden taşlı olsun, çiçekli olsun, kemerin her çeşidi mübah diyebiliriz. Kemer renklerinde en çok beyaz, krem gibi açık tonlar popüler.

Eğer seçtiğiniz gelinliğin kemeri yoksa ayrı satılan kemerleri tercih edebilirsiniz. Gelinlik markalarının koleksiyonlarında da görebileceğiniz gelinlik kemerleri, belinize dikkat çekerek beden boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Sizin için hazırladığımız “Kemerli Gelinlik Modelleri” galerimize göz atmayı unutmayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*