Bayan Pantolon trendleri 2020

Öneriler
2020 kumaş pantolon trendleri
2020 kumaş pantolon trendleri

Geri sayım başladı: 2020 yaklaşıyor ve önümüzdeki yıl bizi bekleyecek tüm yeni moda trendleri dört gözle bekliyoruz. Bu nedenle, 2020 için sahip olmanız gereken pantolon modellerini sizin için inceledik.

Yeni yıla birkaç gün kaldı ve bu da son trendlerin hemen yakında gelecek olduğu anlamına geliyor. 2020’de, dolaplarımızı renkli desenler ve geniş kesimlerle karıştıran 70’lerin tarzı pantolonları dört gözle bekliyoruz.
2020’de sadece yeni pantolon trendlerini dört gözle beklemekle kalmıyor, aynı zamanda eski tarz dolaplarımıza da bekliyoruz. Örneğin Bermuda, büyük geri dönüşünü kutluyor .

Bayan pantolon trendleri 2020
Bayan pantolon trendleri 2020

Önümüzdeki yıl için sabırsızlanıyoruz. Sadece birkaç gün  daha var ve önümüzdeki 12 ay içinde yeni çok şey olacak. Elbette, moda trendleri de durmuyor. en son koleksiyonları tasarımcıları ve başlıca moda markalarının zaten   2020 için olmazsa olmaz parçalarını şimdiden görebilirsiniz. Gelecek yıl neyin popüler olacağını zaten az çok bildiğiniz için, yaklaşan pantolon trendlerini arıyoruz ve size alışveriş yapabileceğiniz en şık modelleri seçtik.  Yani yeni yıla doğru bir moda başlangıcı için hiçbir şey kalmadı. ?

Pantolon trendleri 2020
Pantolon trendleri 2020

1. 70’ler  Tarzı Pantolon

Bu dünyanın podyumlarında ve aynı zamanda en son koleksiyonlarda, özellikle bir stil tekrar tekrar tanınabilir: 70’ler stili. Son on yıldaki kesimler ve desenler 2020’de geri dönecek, ünlüler arasın dada çok popüler olacak. Sadece  çiçek deseni parlak renkler de durulurken, kot olağanüstü şekilde ilerliyor . ?

2020 bayan pantolon modelleri
2020 bayan pantolon modelleri

2. Bermuda

Özellikle önümüzdeki yaz aylarında mutlak bir zorunluluk haline gelecek olan pantolonlarda bir trend akla gelebilecek tüm varyasyonlarda Bermuda’dır .  Kısa uzunluk,  diz boyu veya ayak bileği bölgelerinde olabilir. Gevşek kesimleri sayesinde, hafif kumaşlarıyla bacakların etrafında rahat oldukları için sıcak yaz günleri için idealdir.  Bunları zarif tonlarda ve modaya uygun desenlerle giyeceğiz. ☀️

bermuda şort modelleri 2020
bermuda şort modelleri 2020

3. Kot pantolon- etek

Kot şortlar , bir yandan en çeşitli versiyonlarda gardırobumuzda ve diğer yandan her yıl yenilerini aldığımız mutlak uzun soluklu bir favori. Ancak, şimdi rekabetle karşı karşıyalar çünkü 2020’de kot pantolon culotte de kalplerimizi fethedecek. Yaklaşık dizlerin altına uzanır ve gevşek kesimi sayesinde yaz sezonu için mükemmel bir arkadaştır. Onları sıradan spor ayakkabılarla birleştirebiliriz, aynı zamanda topuklu ayakkabı giyerek şık şekilde kombinler yapabiliriz.  Tek eksi nokta: culottes  kalçaları vurgular . Ancak bu, yüksek topuklu ayakkabılarla kolayca düzeltilebilir, bacak optik olarak gerilir. ?

2020 pantolon trendleri
2020 pantolon trendleri

4. Kumaş pantolon

Şimdi bile biz onların son aylarda ne kadar  etki sahibi olduğunu biliyoruz.  Takım elbise trendi 2020 de devam ediyor. Gardırobumuzun en önemli bir parçası haline geliyor. Uzun bir süredir, onları sadece lüks vesilelerle dışarıda giyerdik şimdi ise rahat stiller de bile giyebileceğiz.  Günlük yaşamda sizde güvenle giyebilirsiniz. Spor ayakkabılar veya botlarla bile stilize edilir , görünümümüze çok fazla zarafet verir ve bizi şık moda tutkunları yapar. ?

2020 kumaş pantolon trendleri
2020 kumaş pantolon trendleri

5. Kısa şortlar

Kısa , dar pantolon : Son derece kısa pantolonlar 2020’de büyük geri dönüşlerini yapacaklar. Geniş kesimlere ve akan kumaşlara ek olarak , bu yaz dar şortlarda daha gözde oluyor . Denim ve hafif malzemelerdeki parçalara ek olarak, özellikle triko parçalar kalbimizi fethedecek ve her yerde görülecektir. ?

2020 trend şort modelleri
2020 trend şort modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*