Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Öneriler 2020

Öneriler
2020 bal köpüğü saç renkleri ve modelleri
2020 bal köpüğü saç renkleri ve modelleri

En beğenilen bal köpüğü saç renkleri doğru tonları tutturanlar için gerçekten göz alıcı bir görünüm kazandırabiliyor. Bal köpüğü rengi etkileyici ve göz alıcı bir renktir ve bu rengi tutturmak çok zor olabiliyor. Özellikle bu renkleri isteyen bayanlar evde kendileri değil, mutlaka kuaföre gitmeliler. Çünkü boyayı kendi uyguladıklarında ortaya turuncu bir saç rengi çıkabilir.

Piyasada bal köpüğü rengi adı altında bir çok saç boyası satılmaktadır ve evde kendileri deneyen bayanların çoğu maalesef bal köpüğü rengini tutturmakta çok zorluk çekmişlerdir. Bal rengi ne çok açık olmalı nede çok koyu olmalıdır.

Bal köpüğü renginin sağladığı bir diğer avantaj ise mevsimlik bir renk olmamasıdır ister yaz aylarında, isterseniz kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ender renklerden biridir. Bal köpüğü rengini kendim evde hazırlamak istiyorum diyen bayanlarımız olabilir bunun için size yapılması gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

Bal Köpüğü Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal köpüğü saç rengini yakalamak için ilk olarak Kahve Köpüğü Saç Boyası ile Altın Sarısı tonlarını karıştırmanız gerekiyor, bu şekilde bal köpüğü rengini rahatlıkla elde edebilirsiniz.

bal köpüğü rengi saç modelleri 2020
bal köpüğü rengi saç modelleri 2020

Özellikle koyu saçlı bayanlar bu rengi kullanmak istiyorlarsa mutlaka küllü kahve saç boyası ile açık sarı tonlarını karıştırmalısınız bu şekilde istediğiniz bal köpüğü rengini elde edebileceksiniz. Sezonun bal köpüğü saç modellerine baktığımızda genelde orta boy uzunluğuna sahip saçlarda daha uyumlu bir renk olduğunu söyleyebiliriz.

Jennefer Lopez bal köpüğü saç rengi
Jennefer Lopez bal köpüğü saç rengi

Bakımı zor bir renk olduğundan uzun saçlı bayanların iyi düşünüp bal köpüğü rengine geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bronz bir tene sahipseniz sizin saç renginiz mutlaka bal köpüğü olmalıdır, teninize en uyum sağlayan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran bir renktir. Açık tenli bayanlar ise bal kahve tonlarını karıştırıp saçlarına uygulayarak bu göz alıcı rengi yakalayabilirler. Sizin için hazırladığımız “Bal Köpüğü Saç Renkleri” galerimize göz atmayı unutmayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*