Afili Aşk Ayşe Burcu Özberk Kimdir?

Öneriler
Afili Aşk Ayşe Burcu Özberk Kimdir
Afili Aşk Ayşe Burcu Özberk Kimdir

Genç oyuncu Burcu Özberk oyunculuk yeteneği kadar doğal güzelliği ile de dikkat çeken ve geniş takipçi kitlesine sahip bir oyuncu. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisindeki performansı ile son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Peki Afili Aşk’ın Ayşe’si Burcu Özberk kimdir? Yazımızın devamında genç oyuncu hakkında en çok merak edilen Burcu Özberk kaç yaşında, boyu kaç? Burcu Özberk nereli? gibi soruların yanıtlarını inceleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk ilk bölümünden itibaren ilgiyle izlenmeye başlamıştı. Dizinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra İnternet üzerinde Afili Aşk Ayşe kimdir? aramaları bir hayli artmaya başladı. Dizinin başrol oyuncularından Burcu Özberk bundan önce bir çok büyük projede yer almış hem oyunculuğu hemde doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Burcu Özberk Kimdir?

Afili Aşk Ayşe Burcu Özberk Kimdir
Afili Aşk Ayşe Burcu Özberk Kimdir

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, Eskişehir 12 Aralık 1989 doğumlu (30 yaşında).  Genç oyuncunun kariyerinin belki de dönüm noktası olan dizi Muhteşem Yüzyıl’da üstlendiği Huricihan Sultan karakteridir. Dizide hem güzelliği hemde oyunculuk yeteneği ile dikkatlerini üzerinde toplamış ve sonrasında bir çok farklı projede yer almıştır.

Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Şahane Damat Alan Ailem gibi önemli projelerde yer alan Özberk Direniş Karatay isimli tarihi ve aksiyon içeren bir projede Türkan karakterini canlandırmıştır.

Şuan Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Afili Aşk dizisinin başrol oyuncularından olan Burcu Özberk, oyunculuğu ve güzelliği kadar son dönemde “Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği’ tarafından düzenlenen ödül töreninde “En iyi Kadın Oyuncu” seçilmesi ile gündemde. Aynı zamanda ödül töreninde dizideki partneri Çağlar Ertuğrul “En iyi erkek oyuncu” ödülü aldı.

Reyting Rekortmeni Afili Aşk

Yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayan fakat ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kıran Afili Aşk Kanal D’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alan projede Burcu Özberk Ayşe karakterini canlandırıyor. Dizideki partneri ise yakışıklı oyuncu Çaylar Ertuğrul. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. “Çağlar ile sette çok eğleniyoruz. Müthiş bir uyum yakaladık, elektriğimiz, enerjimiz süper” şeklindeydi ve kısa sürede binlerce beğeni aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*