2020 Kabarık Gelinlik Modelleri

Öneriler
2020 kabarık gelinlik modelleri
2020 kabarık gelinlik modelleri

Gelin adayları ilk olarak hemen kabarık gelinlik modellerine bakarlar. Çünkü her genç kızın aklında küçüklüğünden beri hayal ettiği bir kabarık gelinlik modeli vardır. Sezonun en sevilen gelinlik modellerinden olan kabarık gelinlikler, yıllar geçse de gelin adaylarının ilk tercihi olacak gibi gözüküyor.

Kabarık gelinlik modelleri ile düğününüzde tüm gözleri üzerinizde tutabilirsiniz. Özellikle üst tarafı dantel olan kabarık gelinlik modelleri adeta sizi bir prensese dönüştürecek. Böylece hem çekici hem de romantik bir tarz yakalayabilirsiniz.

2020 Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modelini seçtiniz peki gelinliğinizin kuyruğu ne olacak? Uzun gelinlik kuyruklarını seçebilirsiniz. Asil ve şık bir görünüm elde etmek için seçebileceğiniz en güzel modellerden biri kabarık gelinliklerdir.

Kabarık gelinlik modelleri 2020
Kabarık gelinlik modelleri 2020

Kabarık gelinlik modellerine aynı zamanda prenses gelinlik de deniyor. Zevkinize göre seçebileceğiniz iki tür kabarık gelinlik modeli var. Bunlar tül ve saten kaplama olan gelinliklerdir. Tül kaplama ile tasarlanan gelinliklerde boncuk ya da işleme gibi el işi isteyen detaylar daha az kullanılır. Hatta gelinliğin sade olmasına dikkat edilir.

Kabarık gelinlik modellerine en çok yakışacak straplez üstlerdir. Kabarık etek ile zaten dikkatleri çektiğiniz için gözleri yormamak amacıyla, üstünüzü ne kadar sade seçerseniz, sizin için o kadar iyi olacaktır.

Kabarık gelinlik modellerinde saten kaplamalar ise, gelinliğin bir bölümünü kapsayacak şekilde tasarlanıyor. Tül kaplama kabarık gelinliklerin aksine, saten kaplama kabarık gelinlik tasarımlarında bolca ayrıntı ve el işi kullanılıyor.

Sizin için hazırladığımız “Kabarık Gelinlik Modelleri” galerimize göz atmayı unutmayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*