2020 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Öneriler
2020 balık etek gelinlik modelleri
2020 balık etek gelinlik modelleri

Gelinlik modası her sene farklı trendi gündeme getirmeye devam ediyor. Tabii bir de sürekli olarak modanın kendini tekrarlaması durumunda gündemden düşmeyen seçimleri de güncellemeyi ihmal etmiyor. Balık etek gelinlik modelleri de yine yeni sezonda şık ve zarifliği ön plana çıkarıyor. Vücut hattına güvenen gelin adaylarının gözlerini adeta balık etekli gelinlikler boyuyor.

Balık Etek Gelinlik Modelleri

Balık model sadece gelinlik modelleri için değil aslında tüm abiye seçimlerinde de 2015 yaz sezonu trendleri arasına yerleşti. Farklı kuyruklara sahip bu kesim kişilere oldukça zarif ve asil bir görünümü de aşılıyor.

Balık etek gelinlik modelleri 2020
Balık etek gelinlik modelleri 2020

Balık etek gelinlik modelleri yeni sezonda daha görkemli kuyruklarla giriş yapıyor. Dantelin ve güpürün bolca kullanıldığı gelinlik tasarımlarında, derin V göğüs dekoltesi de oldukça revaçta. Ayrıca yine sırt dekoltesindeki yuvarlak pencereler ve adeta bir damla görüntüsünün sembolü de oldukça fazla kullanılıyor.

Vücut hattınızda herhangi bir kilo probleminiz yok ise balık etekli gelinlik modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Kısa boylular için gelinlik örneklerinde pek balık model çok fazla önerilmese de yüksek platformlarla ve yarım balık etek denilen daha yumuşak geçişlerin kullanıldığı tasarımları kullanmanız mümkün. İşte muhteşem balık etek gelinlikler galeride göz atmayı sakın unutmayın;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*